Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Prezydent na topie. Najpopularniejsze keywordy marca 2017 r.

Prezydent na topie. Najpopularniejsze keywordy marca 2017 r.

Verisign opublikował na swoim blogu zestawienie najpopularniejszych słów kluczowych marca. W rankingu .com największy wzrost odnotował termin „president”.

W najbliższych miesiącach hasło „president” może regularnie gościć w rejestracyjnych rankingach. W końcu jego obecność w zestawieniach Verisign związana jest z medialną popularnością osoby Donalda Trumpa, który świetnie potrafi zadbać o „piar”.

Przykładowo, w tym tygodniu, jako zwierzchnik amerykańskich sił zbrojnych, zatwierdził zrzucenie zrzucenie największej niekonwencjonalnej bomby w arsenale USA na Afganistan – co z pewnością przysporzy mu jeszcze więcej „popularności”. W kontekście tej ponurej operacji militarnej keyword „fun” towarzyszący hasłu „president” na pierwszym miejscu w sąsiednim rankingu końcówki .net wypada dosyć złowieszczo.

Z innych słów kluczowych, które potencjalnie nawiązują do aktualnej sytuacji polityczno-gospodarczej, zarówno w USA, jak i na świecie, można wyróżnić terminy takie jak „Chinese”, „Gambia”, „healthcare”, „mortgages” i, być może, „raiders”.

A oto pełne zestawienie keywordów, które w marcu odnotowały największą zwyżkę rejestracyjną w stosunku do poprzedniego miesiąca.

verisignkeywords

Tagi: , , , , , ,

Tutaj możesz komentować