Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Najpopularniejsze keywordy czerwca 2017

Najpopularniejsze keywordy czerwca 2017

Kryptowaluty znowu na topie. Przynajmniej w rankingu .net. Podobnie jak w maju, w czerwcu do najpopularnieszych keywordów rejestrowanych w domenach Verisign należały hasła powiązane z cyfrowymi pieniędzmi.

Verisign opublikował na swoim blogu ranking słów kluczowych, które odnotowały w czerwcu największy wzrost miesiąc do miesiąca pod względem liczby rejestracji w rozszerzeniach .com i .net. Listę .com rozpoczyna termin „equipment”, ale na dalszych pozycjach znajdują się takie hasła, jak „token” i „mining” powiązane z kryptowalutami.

Z koli ranking .net otwiera hasło „crypto” jednoznacznie odwołujące się do dziedziny kryptowalut. Na drugiej pozycji listy znajduje się wyraz „tokens”, odnoszący się do znaczników wartości lub jednostek krytpowalut. Termin ten popularny jest szczególnie w kontekście Ethereum – drugiej najpopularniejszej waluty cyfrowej a zarazem platformy programistycznej umożliwiającej emisję własnych znaczników wartości lub jednostek udziałów. Terminy powiązane z kryptowalutami pojawiły się również w majowym rankingu Verisign – i najprawdopodobniej będą gościć na tych listach regularnie.

A oto pełna lista najpopularniejszych keywordów w obu rozszerzeniach

rankingverisign

Tagi: , ,

Tutaj możesz komentować