Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Aftermarket oferuje darmowe konsultacje SEO

Aftermarket oferuje darmowe konsultacje SEO

Aftermarket.pl, jeden z największych rejestratorów i największa giełda domen na polskim rynku, oferuje bezpłatne konsultacje SEO. By umówić się na rozmowę z ekspertem, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.

Biznes zaczyna się od domeny, ale dobre praktyki SEO są niezbędne do jego rozwoju. Optymalizacja strony pod kątem wymagań Google nie musi być trudnym zadaniem, jeśli prowadzona jest pod okiem specjalistów lub zgodnie z ich zaleceniami. Czasem wystarczy jedna konsultacja z ekspertem do spraw pozycjonowania, by móc wprowadzić zmiany, które poprawią pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania. Tego typu usługi zazwyczaj są płatne, jednak za sprawą Aftermarket.pl można skorzystać z nich za darmo.

Największa giełda domen na polskim rynku wprowadziła do oferty bezpłatne konsultacje SEO. Abonenci mają możliwość porozmawiania z ekspertem z firmy iCEA, z którą Aftermarket.pl nawiązał współpracę w tym zakresie. Wystarczy wypełnić krótki formularz, podając adres strony, adres e-mail i numer telefonu. Ekspert skontaktuje się z nami w ciągu dwóch dni roboczych.

Propozycje z ofertą konsultacji Aftermarket wysyła swoim klientom na maila. Już we wstępie nadawca prezentuje wyniki SEO dla wybranego adresu:

„Utrzymujesz w naszym serwisie domenę [przykladowanazwa].pl. Zauważyliśmy, że serwis internetowy znajdujący się pod tą domeną jest widoczny w Google w TOP 10 tylko na 20 słów kluczowych, a w TOP 50 tylko na 129 fraz wśród najpopularniejszych słów w wynikach wyszukiwania.”

Dalej czytamy, że „posiadanie konkretnej frazy na pierwszej pozycji w Google przekłada się współczynnik kliknięć na średnim poziomie 30%”. O szczegółowych korzyściach z optymalizacji strony abonentom opowiada konsultant z Grupy iCEA. Podczas spotkania online udostępnia on ekran komputera i, korzystając z profesjonalnych narzędzi analitycznych, demonstruje obecną widoczność strony w wyszukiwarkach, porównuje ją z wynikami konkurencji i wskazuje możliwości poprawienia wyników strony. Optymalizacja SEO oznacza nie tylko wyższą widoczność w wyszukiwarkach, ale przede wszystkim wyższy zysk – zarówno dla serwisów e-commerce, jak i witryn zarabiających na reklamach. Zależność jest prosta:

Więcej na temat nowej oferty Aftermarket można przeczytać na stronie https://www.aftermarket.pl/pozycjonowanie

Tagi: , , , , , ,

Tutaj możesz komentować