Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Promocja w Aftermarket! Giełda obniżyła prowizję dla transakcji sprzedaży do 1 proc.

Promocja w Aftermarket! Giełda obniżyła prowizję dla transakcji sprzedaży do 1 proc.

To najniższa prowizja od sprzedaży na wtórnym rynku domen. Promocja dotyczy wszystkich sprzedaży, niezależnie od formy, i obowiązuje do końca września br.

Serwis Aftermarket.pl ogłosił wrześniową promocję na prowizje od sprzedaży domen. Do końca miesiąca wynosi ona tylko 1 proc. To najniższa stawka na rynku. Warunkiem skorzystania z promocji jest sfinalizowanie całości transakcji do końca miesiąca.

Aby skorzystać z promocji, należy wystawić swoje domeny na sprzedaż za pośrednictwem Aftermarket.pl. Można zrobić to, wystawiając je na aukcji albo umieszczając na giełdzie. Ta operacja jest darmowa dla użytkowników, którzy utrzymują swoje adresy w Aftermarket.pl.

Osoby, które posiadają domeny zarejestrowane poza Aftermarket.pl, również mogą wystawiać je na giełdzie za darmo – jeśli zweryfikują ich własność albo przeniosą je do Aftermarket.pl. Warto zaznaczyć, że Aftermarket.pl jest nie tylko największą giełdą domen w Polsce, ale również jednym z większych rejestratorów na naszym rynku.

Z promocji w Aftermarket.pl warto skorzystać również w sytuacji, gdy mamy już „nagranego” klienta. Transakcja dokonana przez tę giełdę jest bowiem zabezpieczona usługą escrow. Eliminuje to ryzyko związane z nieuczciwym zachowaniem jednego z kontrahentów.

Tagi: , , ,

Tutaj możesz komentować