Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Aftermarket.pl przypomina o konieczności przeniesienia konta parkingowego

Aftermarket.pl przypomina o konieczności przeniesienia konta parkingowego

Klienci Aftermarket korzystający dotychczas z parkingu NameDrive muszą założyć konto ParkingCrew. To wynik przejęcia NameDrive przez spółkę Team Internet AG, właściciela ParkingCrew.

W zeszłym tygodniu serwis parkingowy NameDrive został kupiony przez firmę Team Internet AG, zarządzającą serwisem parkingowym ParkingCrew. W efekcie fuzji parkowanie domen w NameDrive przestało być możliwe. Klienci Aftermarket.pl, którzy posiadali konto w NameDrive i w dalszym ciągu chcą parkować swoje adresy www, powinni założyć konto ParkingCrew i powiązać je z kontem w Aftermarket.pl – informuje rejestrator w mailingu rozesłanym do swoich użytkowników. Operacji można dokonać za pośrednictwem strony: https://www.aftermarket.pl/pm_signup.php. Osoby posiadające konto ParkingCrew powinny zaznaczyć właściwą opcję i podać dane konta: Login ParkingCrew oraz Klucz API ParkingCrew. Abonenci, którzy jeszcze nie posiadają konta, mogą wybrać opcję „Chcę założyć konto” – konto zostanie dla nich utworzone automatycznie. Aftermarket.pl oferuje również możliwość korzystania z parkingu Sedo.

pparking am jpg

Usługa ParkingCrew jest dostępna w Aftermarket.pl od 2012 r., kiedy parking został zintegrowany z panelem zarządzania w serwisie tego rejestratora. Trzy lata temu Aftermarket.pl reklamował nową ofertę parkingową jako zapewniającą wyższy współczynnik kliknięć oraz wyższe stawki niż w NameDrive i Sedo, osiągane dzięki niskim marżom narzucanym przez operatora parkingu. Marka ParkingCrew zdołała wypozycjonować się jako ekskluzywny serwis parkingowy dla posiadaczy najlepszych adresów www. Rozpoczynając współpracę z Aftermarket.pl, ParkingCrew otworzył się jednak na szersze grono użytkowników, oferując im możliwość zarabiania wyższych kwot na parkingach. Tymczasem pytanie, jak na wysokość stawek wpłynie integracja ParkingCrew i NameDrive pozostaje otwarte.

Tagi: , , , , ,

Tutaj możesz komentować