Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Najpopularniejsze keywordy sierpnia 2018 r.

Najpopularniejsze keywordy sierpnia 2018 r.

Verisign opublikował listę najpopularniejszych słów kluczowych sierpnia br. W rankingach ponownie pojawił się akcent kryptowalutowy.

Większość zestawień publikowanych przez Verisign zawiera dość przypadkowe nazwy. Czasem jednak wyrażają się w nich określone trendy rynkowe lub wydarzenia polityczne. Tak było, a poniekąd wciąż jest, w związku z kryptowalutami. W zeszłym roku terminy powiązane z branżą crypto/blockchain regularnie gościły w rankingach, zgarniając w nich najwyższe pozycje. Na początku tego roku zainteresowanie cyfrowymi pieniędzmi mierzone liczbą nowych rejestracji uległo osłabieniu, jednak temat nie ucichł całkowicie.

W najnowszym rankingu .com termin „cryptocurrency” pojawia się na dziesiątym miejscu. Z kolei na ósmym pojawia się hasło „fabric”. Ze względu na jego ogólne znaczenie, trudno jednoznacznie odnieść je do konkretnej dziedziny. Jednak może ono odwoływać się do platformy blockchainowej o tej właśnie nazwie, stworzonej przez przedsięwzięcie związane z fundacją Linuksa – Hyperledger.

Aoto pełne listy najbardziej zwyżkujących keywordów w obu rozszerzeniach.

keywordy

Tagi: , , ,

Tutaj możesz komentować