Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Kolejny miesiąc bez kryptowalut. Najpopularniejsze keywordy lutego 2018 r.

Kolejny miesiąc bez kryptowalut. Najpopularniejsze keywordy lutego 2018 r.

Verisign opublikował na swoim blogu zestawienie najpopularniejszych keywordów lutego. To kolejny ranking słów kluczowych, w którym nie pojawiają się nazwy odnoszące się do kryptowalut.

Kryptowaluty i blockchain w zeszłym roku zdominowały rankingi Verisign do tego stopnia, że nazwy odnoszące się do tych dziedzin zajmowały czołowe miejsca zestawień praktycznie każdego miesiąca. Pod koniec roku sytuacja stała się wręcz groteskowa – kryptowalutowe hasła „zgarniały” niemal wszystkie miejsca na listach. Dynamika wzrostu popularności cyfrowych pieniędzy była więc zawrotna. Warto przypomnieć, że Verisign publikuje zestawienia słów, które odnotowały największy wzrost pod względem liczby rejestracji w domenach .com i .net w stosunku do poprzedniego miesiąca – a nie zestawienia najpopularniejszych keywordów w ogóle.

Na lutowych listach nie pojawia się ani jeden termin, który można by odnieść do branży kryptowalut. Wyjątkiem jest „chains”, który można skojarzyć z blockchainem, jednak termin występuje w liczbie mnogiej. Lista .com rozpoczyna się pogodnym keywordem „hello”. „Jedynka” w rankingu .net to „house”. Żaden termin nie pojawia się w obu rankingach. A oto pełna lista słów kluczowych.

keywordyluty

Tagi: , , ,

Tutaj możesz komentować