Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Nowy Aftermarket.pl! Największa giełda domen w Polsce przechodzi metamorfozę

Nowy Aftermarket.pl! Największa giełda domen w Polsce przechodzi metamorfozę

Trwają przygotowania do uruchomienia nowej wersji platformy Aftermarket.pl. Zmieni się nie tylko szata graficzna, ale również pojawią się dziesiątki nowych funkcji i usprawnień.

Zgodnie z komunikatem rozesłanym do użytkowników przez serwis Aftermarket.pl niebawem wprowadzona zostanie „zupełnie nowa wersja serwisu”. Pojawią się „dziesiątki zmian, usprawnień i nowych funkcji ułatwiających zarządzanie i handel domenami”.

Lista modyfikacji jest bardzo obszerna i trudno zawrzeć ją w kilku zdaniach czy punktach. Dlatego Aftermarket przygotował serwis ze szczegółowymi opisami wprowadzanych udogodnień z podziałem na kategorie. Z charakterystyką nowej wersji systemu można zapoznać się pod adresem https://nowy.aftermarket.pl.

Do najistotniejszych zmian należą:

1) Obniżone prowizje

Prowizje od transakcji bezpośrednich zmniejszą się do 2 proc. Pełna prowizja zostanie naliczona tylko wtedy, gdy kupujący samodzielnie znalazł domenę na giełdzie.

2) Rozliczenia bezpośrednie

Umożliwią zawieranie transakcji, w których AfterMarket.pl nie wystawia faktury za kupno domeny.

3) Weryfikacja kont

Ze względu na interes sprzedających Aftermarket wprowadzi wymóg weryfikacji każdego konta przed umożliwieniem składania ofert kupna domen.

4) Blokada konta

Wprowadzony zostanie dodatkowy mechanizm blokady konta po nieopłaceniu domeny. Ma on na celu zwiększenie bezpieczeństwa transakcji przeprowadzanych na giełdzie i eliminacji nieuczciwych użytkowników, składających oferty kupna bez zamiaru opłacenia zakupionych domen.

Nowa wersja platformy ma zostać uruchomiona w kwietniu.

Tagi: , ,

Komentarze ( 3 )

Czym możesz się podzielić?

  1. Karol 7 marca 2019 Odpowiedz

    Proponuję i apeluję,aby wzorem banków przy tego typu zmianach dać klientom mozliwość wyboru,czy chcą od razu przejść na nowy system,czy chcą się najpierw z nim zapoznać i dopiero po jakimś czasie sami zadecydują kiedy wybierają przejście na nowy system.Dzięki temu unikacie nieporozumień i dajecie mozliwość stopniowego zapoznawania się z nowym systemem przez klientów Aftermarket tak, aby nie było pózniej nieporozumień z tym związanych.

  2. zzz 12 marca 2019 Odpowiedz

    co blokady się boisz? koniec z kombinowaniem, wypad!

  3. Sylwek 16 marca 2019 Odpowiedz

    Wygląda, że będzie dużo lepiej 🙂

Tutaj możesz komentować