Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Domainerzy spotkają się we Wrocławiu

Domainerzy spotkają się we Wrocławiu

W najbliższy czwartek we Wrocławiu odbędzie się spotkanie domainerów. „O domenach we Wrocławiu” to ostatnia w tym roku okazja do wymiany doświadczeń i poszerzenia inwestorskiego know-how w większej grupie specjalistów z branży adresowej.

Domainerzy z całej Polski spotkają się w czwartek 3 grudnia we wrocławskim klubie Szklana Ćma przy ul. Ofiar Oświęcimskich 17. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w spotkaniu. Strona wydarzenia znajduje się pod adresem http://allevents.in/wroclaw/o-domenach-we-wro

„O domenach we Wrocławiu” to ostatnie w tym roku z szeregu spotkań organizowanych pod patronatem Aftermarket.pl w różnych miastach Polski. Domainerzy spotykają się na rozmowy przy piwie i kawie w klubach w śródmieściu Krakowa, Wrocławia czy Warszawy w celu wymiany doświadczeń i wzbogacenia swojej wiedzy o najnowszych trendach w branży oraz sposobach na efektywniejszą monetyzację adresów www.

Imprezy pomagają także zintegrować środowisko domainerów, którzy z natury zawodu prowadzą prowadzą „samotną” działalność biznesową.

Tagi: , ,

Tutaj możesz komentować