Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Domena Naturalne.pl sprzedana za prawie 17 tys. zł

Domena Naturalne.pl sprzedana za prawie 17 tys. zł

Na ostatniej cotygodniowej liście sprzedaży Sedo znalazła się nazwa z końcówką .pl. Domena Naturalne.pl zmieniła właściciela za 4000 tys. euro, czyli ok. 16,9 tys. zł.

Transakcja znalazła się na liście najwyższych sprzedaży zrealizowanych za pośrednictwem platformy Sedo w minionym tygodniu. To jedyna sprzedaż domeny z końcówką .pl w tym rankingu. Co ciekawe, adres znajduje się na liście najwyższych sprzedaży zamieszczonej przez serwis SferaDomen.pl z datą 1 maja – spis dotyczy transakcji ujawnionych w kwietniu. W tym przypadku stawka wynosi 16,4 tys. zł (stawka netto). Źródłem tej informacji jest prawdopodobnie post na forum DI.pl z 17 kwietnia.

diplnaturalne

Jak widać, chodzi o zbliżoną kwotę – prawdopodobnie jest to ta sama sprzedaż, która jednak z jakiegoś powodu trafiła na majową listę w raporcie Sedo. Z danych w whois wynika, że ostatnia modytfikacja na domenie została dokonana 11 maja. Pojawia się również nazwa abonenta. Jest nim firma MedicaLine Konrad Malitka. W tym przypadku ostatnia modyfikacja została dokonana 22 kwietnia.

Choć nazwa abonenta wskazywałaby na to, że jest on klientem końcowym, pod adresem wyświetla się formularz kontaktowy. Nie oznacza to oczywiście, że adres jest na sprzedaż – być może został „zaparkowany” jedynie tymczasowo.

Jak wynika z informacji na stronie MedicaLine.pl, firma MedicaLine istnieje od 2007 r. i działa w branży farmaceutycznej. Specjalizuje się m.in. w sprzedaży suplementów diety.

Tagi: , , ,

Komentarze ( 4 )

Czym możesz się podzielić?

 1. Matma 19 maja 2017 Odpowiedz

  4000 tys. euro:)

 2. Radek 23 maja 2017 Odpowiedz

  Za WiFi zapłaciłbym więcej niż za to 😀

 3. Korneliusz 24 maja 2017 Odpowiedz

  Naturalny.pl jest na sprzedaż. Dużo lepsza domena za niewiele większe pieniądze.

  • Mik 17 października 2017 Odpowiedz

   Naturalny to może być sklep, a pod produkty to lepszy naturalne. Naturalny.pl jest wystawiony od miesięcy i nikt nie chce kupić…. naturalne.pl pod sklep internetowy to strzał w 10

Tutaj możesz komentować