Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Uwaga, wyprzedaż! Przechwycone domeny .eu od 10 zł w Aftermarket.pl

Uwaga, wyprzedaż! Przechwycone domeny .eu od 10 zł w Aftermarket.pl

Serwis Aftermarket.pl ogłosił wyprzedaż domen przechwyconych. Na aukcję wystawiono ponad 800 nazw z końcówką .eu. Cena startowa dla wszystkich adresów wynosi 10 zł.

Na aukcję Aftermarket.pl trafiło 809 domen .eu. Wśród nich są adresy z szerokiego zakresu kategorii: zarówno nazwy generyczne, jak i własne, polsko- i anglojęzyczne, IDN i non-IDN, literowe oraz literowo-numeryczne. Domeny dostępne są pod linkiem http://skocz.am/ibt.

Szczególną uwagę warto poświęcić nazwom niemieckojęzycznym, również obecnym na liście. Z prostego powodu – Niemcy to największy rynek domen .eu. Choć końcówka ta odnotowuje stabilny wzrost od wielu lat, również nad Wisłą, to jednak największym powodzeniem cieszy się u naszych zachodnich sąsiadów. Również tam dokonywanych jest najwięcej transakcji na rynku wtórnym .eu.

Warto pamiętać, że w przypadku fraz dla klientów z Niemiec większą wartość mają adresy, w których wyrazy składowe rozdzielone są dywizem – to cecha charakterystyczna rynku niemieckiego, który pod tym względem różni się od standardów światowych.

Tagi: , ,

Komentarz ( 1 )

Czym możesz się podzielić?

  1. Marek 19 kwietnia 2016 Odpowiedz

    Czy ten link jest aby aktualny? Bo za nim kryją się aukcje domen .pl, nie zaś .eu

Tutaj możesz komentować