Rynek domen

Biznes zaczyna się od domeny.


Nie masz pomysłu na nazwę? Skorzystaj z generatora domen!

Nie masz pomysłu na nazwę? Skorzystaj z generatora domen!

Serwis Aftermarket.pl udostępnił nowe narzędzie do tworzenia nazw: GeneratorDomen.pl. To świetne rozwiązanie dla osób, które szukają pomysłów na atrakcyjną domenę. Wszystkie generowane adresy dostępne są do rejestracji.

Narzędzie dostępne pod adresem https://www.generatordomen.pl wymyśla aż kilkanaście tysięcy nazw dziennie! Nowe adresy pojawiają się co chwilę. Wśród nich trafiają się oczywiście zestawienia niezręczne czy zabawne, ale wiele posiada realną wartość rynkową. Wystarczy poświęcić nieco czasu i uwagi na zapoznanie się z kolejnymi domenami podsuwanymi przez generator, by znaleźć coś dla siebie. Oto przykładowy screen z generatora.

Możliwe, że chętnych na sabat u Potockiej będzie niewielu, ale już Burgundowy.pl dobrze mieć w swoim portfolio. Wszystkie nazwy proponowane przez generator dostępne są w cenie rejestracji. Wystarczy kliknąć przycisk „Rejestruj”, aby przejść do formularza i zdobyć nazwę. Jeśli żadna domena z aktualnej listy nie wpadnie nam w oko, warto chwilę poczekać – być za chwilę na ekranie pojawi się jakaś perełka.

Generator domen to nowe narzędzie sztucznej inteligencji w służbie domainingu. W oparciu o dane na temat słów i fraz wpisywanych w wyszukiwarce Google, w połączeniu z informacjami pozwalającymi oszacować komercyjny potencjał każdej frazy, wymyśla nowe domeny. Mechanizm działa non stop: przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Udanej zabawy, no i udanych „łowów”!

Tagi: ,

Komentarz ( 1 )

Czym możesz się podzielić?

  1. Gość54321 26 maja 2019 Odpowiedz

    Przed chwilą wygenerował „konwencjaPiS.pl”… Fajne narzędzie.

Tutaj możesz komentować